Хто може подавати заявки?
Наша програма розрахована на власниць або співзасновниць бізнесу (незалежно від форми власності юридичної особи), а також на С-level команди (операційний директор, фінансовий директор, директор з маркетингу та ін.)
Як буде проводитись відбір?
Ми отримуємо заявки через сервіс guaana. Над оцінюванням аплікаційних форм працюватимуть незалежні експерти Ukrainian Hub та CRDF Global. Рішення про запрошення до участі в бізнес-кемпі приймається на основі загальної оцінки від 5 до 7 експертів.
Як проходитиме навчання?
Ми плануємо гібридну модель навчання - поєднання офлайн та онлайн програми на вибір учасниць. локації в Києві + онлайн через платформу zoom). Експерти та ментори будуть знаходитися як на локації, так і онлайн. Усі лекції та майстер-класи будуть транслюватися в Zoom та Youtube.

Ми постійно стежимо за ситуацією, аби вчасно інформувати наших експертів та учасниць про можливі зміни у зв'язку з епідеміологічними обставинами.

Також розглядаємо варіант проведення бізнес-кемпу повністю онлайн з використанням онлайн платформ Zoom/Slack.

Якщо ви маєте бажання взяти участь в офлайн форматі в Києві, плануйте свої витрати на подорож та проживання власним коштом, будь-ласка.
Де проходитиме навчальний бізнес-кемп?
Ми плануємо проведення бізнес-кемпу у столичному просторі для ІТ-подій InnoHub. У зв'язку із чинними обмеженнями адаптивного карантину під навчання будуть дотримані всі вимоги Міської ради Києва та правила запобігання розповсюдження COVID19. Ми обмежили кількість учасниць, і згідно вимогам МОЗ (5 м2 на 1 участника для соц. дистанції) у приміщенні, де проходитиме кемп, знаходитимуться 40-50 учасниць та організатори заходу.
Як буде оранізовано харчування?
Ми забезпечимо кава-брейки на локації, де буде вода, чай, кава, снеки, фрукти, печення.

У пішій доступності від локації знаходяться заклади харчування, які можна відвідати відвідати під час обідньої перерви. Витрати на харчування покриваються учасницями самостійно.
Що стосовно персональних даних?
Персональні дані, які користувач вводить при реєстрації на сайті, доступні лише організаторам бізнес-кемпу і не підлягають розголошенню або передачі третім особам.

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ
Female Leadership Program

12-17 жовтня, 2020
12.10.20
Менеджмент
13.10.20
Маркетинг
14.10.20
Бізнес девелопмент

15.10.20
Фінансовий менеджмент
16.10.20
Bootcamp STEP, день 1
17.10.20
Bootcamp STEP, день 2
Станьте партнером навчальної інтенсивної програми для жінок-підприємиць!
Напишіть нам і ми надішлемо вам презентацію для партнерів та детальну інформацію
E-mail
Імя
Прізвище
Телефон
Виберіть, будь-ласка тип партнерства
Дані, представлені у формі, використовуються лише у цілях комунікацій з приводу партнерства, і не передаються третім особам.
Повідомляємо вас, що сайт використовує файли cookies
Зрозуміло. Згода.
Close

Про програму

Woman Leadership Program — навчальна програма для жінок-власниць бізнесу в технологічній сфері.
Мета програми
Ціль - надати жінкам актуальні знання та бізнес-навички для підвищення ефективності бізнесу. Програма передбачає проведення бізнес-кемпу в Україні (м. Київ) із залученням жінок-учасниць з усієї країни.
Тривалість бізнес-кемпу
Протягом тижневої програми будуть проведенні семінари, лекції від ведучих експертів з менеджменту, маркетингу та піару, комунікацій, фінансів та стратегії ведення бізнесу.
Склад програми та переваги
Значне місце відведене воркшопам та практичним заняттям, які допоможуть вивчити методики та освоїти сучасні інструменти для: дизайну, брендингу, підбору персоналу, створення баз даних та роботи з ними, комунікацій з клієнтами та партнерами.
ЖІНКИ — це величезний економічний потенціал.
Жінка наспрівді може заснувати і успішно управляти будь-яким бізнесом.

Критерії відбору

Ключові характеристики, що мають бути присутні для участі у програмі
1
Діючий бізнес
Учасниця має бути засновницею або топ-менеджером існуючого бізнесу.
Строк існування - від 1 року.
2
Засновано в Україні
Перевагу буде надано жінкам, чий бізнес зареєстрований в Україні, але не виключно.
3
Технологічна сфера
Програма створена для розвитку бізнесів різних напрямків технологій та інновацій.

Зареєструватися для участі у програмі

Заповніть, будь-ласка, форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
Організатори
Ukrainian Hub
Український хаб — організація, створена для підтримки українських стартапів шляхом налагодження співпраці та звязків із світовими лідерами в стартап-екосистемах.
CRDF Global
CRDF Global — незалежна некомерційна організація, яка просуває безпеку, надійність і стійкість за допомогою науки і інновацій