09-20.08.2021

ONLINE

Гід для учасників

ГІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Virtual Incubation Program

ПРИВІТ!


Вітаємо з перемогою у відбірковому конкурсі до Virtual Incubation Program та запрошуємо ознайомитися з правилами та умовами участі у програмі!

Virtual Incubation Program — це навчально-практичний курс для студентів, науковців, випускників вишів, які розвивають власний технологічний бізнес чи ідею та шукають можливості для професійного росту.

Мета проєкту – надати можливості для розвитку авторам ідей соціально важливого технологічного бізнесу. Програма має високий інклюзивний показник, а тому залучає до співпраці навіть наймолодших підприємців.

Ми зацікавлені, аби команди отримали якомога більше важливої та корисної інформації для подальшого застосування у роботі. Саме тому ми завжди відкриті до комунікації та готові робити все можливе, аби учасники отримали максимум від активностей програми.
З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ НАВЧАННЯ
Протягом десяти днів учасники програми відвідуватимуть вечірні онлайн-заняття з експертами: воркшопи, лекції, семінари, практикуми та матимуть доступ до бази знань програми на платформі EducateMe.
09−19.08.2021
Online learning
ДемоДень триватиме один день. До його програми увійдуть менторські сесії з експертами технологічного бізнесу, практика з презентації проєктів, підготовки до фандрейзинг кампанії, масштабування бізнесу й залученню інвестицій.
20.08.2021
VIP DemoDay

У цьому гіді ти знайдеш відповіді на запитання стосовно навчального курсу, а також безпосередньо твоєї участі в ньому.

ПРАВИЛА УЧАСТІ У ПРОГРАМІ
Бути на зв'язку з організаторами та менторами: Slack та email - для загальної комунікації. Для знайомства з командою та навчальною платформою для занять EducateMe - відвідувати вебінари (онбордінги).
Персональні дані використовуються лише у рамках програми за згоди учасників. Учасник або учасниця може попросити видалити особисті дані з нашої інформаційної бази.
Платформа EducateMe повинна використовуватися відповідно до угоди користувача та політики конфіденційності. Доступ до навчальних матеріалів не може передаватися третім особам.
Організатори мають право змінити умови участі в програмі або ж тему майстер-класу чи лекції. Про це ми зобов’язуємося повідомляти електронною поштою або у нашому каналі в Slack.
Ми дбаємо про взаємоповагу у нашій ком'юніті. Саме тому усі коментарі та повідомлення учасників програми будуть модеруватися.
У випадку, якщо учасник нехтує правилами, генеральний партнер та організатори програми мають право скасувати його/її участь в односторонньому порядку.

ПРОГРАМА І РОЗКЛАД

З розкладом ви можете ознайомитися на сайті
ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ
Ми пам'ятаємо про сезон відпусток. Також ми розуміємо та поважаємо твою зайнятість та щільний графік. Однак такого ж розуміння очікуємо і з твого боку. Тому хочемо зазначити, що відвідування усіх активностей під час онлайн навчання (9-19 серпня) є обов'язковим (потрібна присутність хоча б 1 учасника від команди).

Самостійна підготовка проводиться за бажанням у вільний час.
З 7 серпня ти матимеш доступ до навчальних матеріалів на платформі EducateMe — тож, не гай часу ;)
VIP ДемоДень — це інтенсив, до участі в якому потрапить від 12 до 15 команд найбільш перспективних та активних стартаперів. Усі вони змагатимуться за грант (загальний призовий фонд $30 000) та отримають персональні консультації від наших менторів.
Дата проведення: 20 серпня 2021 року

Аби отримати можливість потрапити на ДемоДень, потрібно:
  1. Відвідати щонайменше 7 з 9 навчальних днів (онлайн).
  2. Виконати щонайменше 6 із 8 домашніх завдань.
  3. Представити 5-хвилинне відео - запис пітчу.

Тривалість лекцій - в середньому 30 хвилин. Після виступу кожного експерта 10-15 хвилин будуть відведені для питань та відповідей.

ТАЙМІНГ ПРОГРАМИ

Виступ (презентація) проєкту під час пітчів триватиме рівно 5 хвилин. Після пітчу заплановано 5 хвилин на запитання від менторів. Відповіді бажано надавати коротко й по суті.

Тривалість консультації з одним ментором - 15 хвилин. Дуже важливо дотримуватися таймінгу та переходити до наступного ментора, щоб не створювати затримки.

Під час ДемоДня заплановані кава-брейки (15 хв) та 1 обідня перерва (1 година). Також кожен учасник чи учасниця матиме 2 години для самостійного пропрацювання рекомендацій, отриманих від менторів.

ЛЕКЦІЇ ТА СЕМІНАРИ

ПІТЧ-СЕСІЇ

МЕНТОРСЬКІ СЕСІЇ

ПЕРЕРВИ


ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ


Під час підготовки та упродовж всього навчання ми використовуватимемо наступні програмні інструменти: EducateMe, Slack, Google Docs, Zoom.

ЯК ПРОХОДИТИМЕ НАВЧАННЯ?

Впродовж онлайн-навчання ти матимеш доступ до навчальних матеріалів на платформі EducateMe, а також можливість спілкування з іншими учасниками. Сповіщення від організаторів надходитимуть на персональний e-mail та в Slack.

Наша команда попіклується, аби ви вчасно отримували необхідну розсилку для стеження за перебігом програми, виконання завдань та збереження інформації. Тож перевіряйте свої e-mail (також теки “Спам” та “Промоакції”)
Відеозаписи лекцій будуть доступні для перегляду впродовж місяця після завершення програми VIP. Однак для того, аби "синхронно" співпрацювати з іншими учасниками, експертами та менторами й отримати шанс потрапити на ДемоДень, необхідно долучатися онлайн до кожної навчальної активності.
Усі комунікації між учасниками та основна інформація щодо апдейтів програми від організаторів буде надаватися в Slack.

Тисни на кнопку та реєструйся!

ДЛЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ ПРОСИМО

Дотримуватися етики спілкування з іншими учасниками, менторами та організаторами
Відвідувати заплановані онлайн заходи (лекції, воркшопи та менторські сесії)
ГОТУВАТИСЯ до пітчів!
Слідувати правилам комунікації в онлайн платформах (не спамити в чатах, не проводити в них рекламні кампанії своїх продуктів)
КОМАНДА ПРОЕКТУ

Наша команда завжди на зв’язку, а також робить усе можливе, аби навчальна програма пройшла легко, цікаво та корисно. Своєю чергою, просимо своєчасно перевіряти надану нам електронну скриньку, аби не пропустити важливих повідомлень від Ukraine Hub та CRDF Global.

Олеся Мальована
Керівниця проекту
Загальний менеджмент проєкту та співпраця з партнерами
Тамара Коляда
Координатор проєкту
Технічна складова програми, комунікація з учасниками


Оксана Шамонова
Експертка з комунікацій
Письмова комунікація бренду з учасниками та партнерами
Марія Гонтар
Координатор проєкту
Контент та комунікація з учасниками та менторами
ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЄКТУ
Christopher Addisson
Senior Project Lead, Technology & Innovation CRDF Global
Nina Cairns
Project Associate CRDF Global
Олеся Мальована
Співзасновниця Ukrainian hub
Микита Сафроненко
Співзасновник Ukrainian hub
Анастасія Носуленко
Cпівзасновниця Ukrainian hub