ЗАПРОПОНУВАТИ ДОПОМОГУ
Дані, представлені у формі, використовуються лише у цілях комунікацій, і не передаються третім особам.

Український хаб збирає кошти на допомогу українцям, що лишилися в небезпечних зонах

Ми з командою та партнерами координуємо доставку гуманітарної допомоги, створюємо фандрейзингові компанії, та поширюємо інформацію про перки та допомогу від міжнародних компаній та фондів для українських компаній (та стартапів).

Якщо у вас є можливості підтримати українців та ви бачите шляхи ефективної співпраці, напишіть нам: partners@ukrainianhub.org

Увесь цей час, з початку нападу Росії на Україну, ми працюємо над тим, щоб залучати допомогу від наших колег та друзів з-за кордону.

ГО Український хаб - неприбуткова організація, створена для підтримки українського технологічного підприємництва.

Евакуаційний літак з Польщі до Португалії

Асоціація "Ukrainian Refugees UAPT" 10.03 організувала евакуаційний рейс Люблін - Лісабон для 276 українських біженців (більшість з яких сім’ї з дітьми), які були вимущені покинути домівки через війну Росії проти України.

Цей рейс було організовано завдяки фінансовій та ресурсній підтримці компаній:

  • GALP
  • Euro Atlantic airways
  • RKESA LDA - Alpinismo Industrial

А також за інформаційної підтримки уряду Португалії.

Державою Португалії нам був наданий доступ до військового аеропорту, а також завдяки МЗС Португалії та Польщі були прискорено вирішенні питання оформлення усіх необхідних документів.

Наша асоціація також визнана та має підтримку посольств України в Португалії та Польщі.

За спільною ініціативою SIC ESPERANCA та футбольного клубу і фонду BENFICA в Португалії зібрали 70 тон товарів гуманітарної допомоги для цивільних громадян: продукти харчування, медичні набори, набори для дітей, побутові товари передані Україні. Ми допомагаємо з логістикою та координацією. Дякуємо нашим партнерам в Португалії, та колегам з НГО UAPS за допомогу.

Українсько-Американська Координаційна Рада разом з фондом «Повернись живим» створили фандрейзингову кампанію щодо збору коштів на придбання амуніції для наших захисників: шоломів, броньованого захисту. Інформаційно нас підтримала організація RAZOM.

Деталі за посиланням: https://uaccusa.org/supportukraine

На запит волонтерів, при безпосередній допомозі нашого друга Віталія Кулікова було придбано та передано в Україну 500 медичних аптечок для надання першої допомоги IFAK.

Ми дуже вдячні всім, хто вже допомагає, і закликаємо долучатися тих, хто ще має таку можливість. Про всі наші активності будемо надавати публічні звіти.

Команда
Олеся Мальована
Співзасновниця ГО «Український хаб»
Микита Сафроненко
Співзасновник ГО «Український хаб»
Анастасія Носуленко
Співзасновниця ГО «Український хаб»